معرفی شبکه خوش حسابان برای مدیران کسب و کار
 شبکه بزرگ خوش حسابان ایران،  فرصتی ویژه برای شناسایی افراد خوش حساب ؛ ارج نهادن به این خوش حسابی از طریق بالابردن قدرت خرید این افراد و برقراری پیوند بین آنها و صاحبان کسب و کارها در سراسر کشوراست .
معرفی شبکه خوش حسابان برای  مدیران کسب و کار

شماره تماس یا پیام:
09356438422

لطفا ابتدا مطلب صفحه را مطالعه فرمایید و سپس تماس بگیرید

خوش حسابان: برگ برنده ای برای خریدار و فروشنده 

 شبکه بزرگ خوش حسابان ایران،  فرصتی ویژه برای شناسایی افراد خوش حساب ؛ ارج نهادن به این خوش حسابی از طریق بالابردن قدرت خرید این افراد و برقراری پیوند بین آنها و صاحبان کسب و کارها در سراسر کشوراست .
به گواه نظرسنجی های انجام گرفته دردپارتمان تحقیق و آموزش این سایت، صاحبان مشاغل بر این عقیده هستند که دو میلیون فرهنگی شاغل و بازنشسته در سراسر کشوردر کنار پزشکان عزیز،  از معتبرترین و خوش حساب ترین قشر های جامعه هستند و این شبکه، ضمن اعتبار بخشی به این خوش حسابی، بستری  نو و کارا خواهد بود تا شما فعالان اقتصادی را  با خوش حسابان جامعه  پیوند دهد و و روحی تازه به فضای نه چندان پر رونق کسب و کار بدمد.
خاطر نشان می سازد  این طرح به صورت پایلوت در فروشگاه های معدودی در سطح شهر مشهد و به مدت 5 سال اجرا شده و پیمایش ها حاکی از رضایت بالا ، هم در فروشگاههای مجری طرح و هم در مشتریان است. ضمنا به جهت نظم بیشتر ، کسب و کارها به صورت گام به گام به طرح اضافه خواهند شد. .
شیوه عضو گیری از صاحبان مشاغل به تفکیک جغرافیا
الف-  در شهرهای کوچک: حداکثر دو فروشگاه از هر  رشته

نحوه عملکرد شبکه خوش حسابان:
 الف-  به هر یک از فروشگاه ها ی طرف قرارداد ، یک پنل  تعلق می گیرد که در آن اطلاعات مشتریان در هنگام خرید، طبق فرمت های مشخص شده، وارد می گردد.
ب- هر فرهنگی علاوه بر کد ملی،  دارای شماره پرسنلی اختصاصی است که پس از اولین خرید و باارائه مدرک که نشان دهند معلم رسمی وزارت اموزش و پرورش است، برای او در شبکه خوش حسابان، پنل مشتری ایجاد می شود.
پ-  مشتری از طریق پنل ایجاد شده و با توجه به سیستم ساده ای که طراحی شده است،  وارد پنل خود شده و علاوه بر دیدن تاریخچه خریدهای خود از فروشگاه های تحت شبکه و آشنایی با فروشگاه های .
جدید،  اقساط خود را با اتصال به درگاه فروشگاه مورد نظر پرداخت می نمایند.
ت-  اقساط پرداختی از طریق درگاه های شاپرک بطور روزانه و مستقیم به حساب فروشگاه واریز می گردد
 در این شبکه، هر مشتری جدید در واقع یک مشتری جدید برای همه فروشگاه های شبکه است.

مشتری خوش حساب در صورت تعجیل در پرداخت، امتیاز مثبت  و تخفیف و در صورت تاخیر امتیاز منفی و جریمه  تعلق می گیرد و  این امتیازات غیر قابل دستکاری بوده و به سادگی درپنل  خریدار و نیز  توسط  همه .
فروشگاه های تحت شبکه در استان و کشور قابل دسترسی و مشاهده است و بدیهی است که این امتیازات،  مبنای اعتبار بخشی به مشتری و اطلاع رسانی به صاحبان کسب و کار خواهد بود.

 

 

 خدمات شبکه خوش حسابان به صاحبان کسب و کار:
الف- ارائه پنل به فروشگاه جهت ثبت اطلاعات
توجه: در این پنل، با کمک درگاه اختصاصی شرکت نکست پی یا  زرین پال، اقساط مستقیما به حساب  فروشگاه  مورد نظر واریز می گردد.

ب- تبلیغات و معرفی فروشگاه ها در سطح استان خراسان رضوی

پ-ارسال پیامک های پرداخت به مشتریان هنگام پرداخت اقساط و پیامک هشدار تاخیر  برای مشتریانی که از پرداخت اقساط فراموش کرده اند. 

هزینه های فروشگاه ها:
1-  مبلغ 300 هزار تومان بطور سالانه برای فعال سازی پنل و ارائه خدمات سایت ( تا تاریخ 31 خرداد 1402 هزینه عضویت رایگان است)

توجه: هزینه پیامک بر عهده فروشگاه است و برای 12 بار ورود، پنل شارژ شده است و برای ورورد ها بعدی با حداقل هزار تومان باید شارژ انجام گردد. 
هزینه هر پیامک خدماتی 80 تومان است.( تا پایان اردیبهشت)

2-   5 درصد از فروش  قسطی و 1 درصد از فروش نقدی  به خوش حسابان تعلق میگیرد که در پایان هر ماه بایستی تسویه گردد.( این درصد ها برای بهار و تابستان 1402 است).

3-برای فروش نقدی، اگر در شبکه ثبت شود، 1 درصد، کارمزد به  خوش حسابان تعلق می گیرد می گردد( هزینه معرفی فروشگاه به مشتریان درشبکه خوش حسابان و امکانات پنل). ثبت فروش نقدی برای مشتریانی که از طریق خوش حسابان مراجعه می کنند، اجباری است. ضمنا به مشتری در ازای خرید نقدی، امتیاز تعلق می گیرد.
توجه:  در صورتی که متقاضی در سال های بعد  نخواهد از پنل استفاده نماید یا فروشگاه نتواند خدمات قابل قبولی ارائه دهد و از فهرست خوش حسابان حذف گردد، فقط بخش اضافه کردن مشتریان غیر فعال می شود ولی تا   پرداخت اخرین قسط، پنل فروشگاه فعال خواهد ماند.

صاحبان کسب و کار  که متقاضی عضویت در این   شبکه هستند لازم است اطلاعات ضمن ورورد به صفحه زیر، اطلاعات درخواستی را تکمیل نمایند.
توجه:  به دلیل محدودیت در تعداد فروشگاه ها، در هر رشته،  مدیریت خوش حسابان در  دعوت یا  عدم دعوت متقاضیان مختار است و  پر کردن فرم، سبب ایجاد حق برای کسی نخواهد شد.

شماره تماس یا پیام:
09356438422

دیدگاه ها پس از تایید مدیر سایت در این قسمت نمایش داده خواهد شد.

برای ثبت دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید.

برای ورود و عضویت اینجا کلیک نمایید.

ورود کاربران
بازیابی رمز عبور
راه های ارتباطی
  • تلفن:
  • ایمیل: info@khosh-hesaban.ir
  • آدرس:
  • telegram telegram